Wieczorne podjadanie czy słabość do słodyczy powodują, że w okolicy brzucha pojawia się tzw. „oponka” lub „boczki”. Odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne to długotrwały proces, który niweluje niechciane kilogramy, dlatego warto wspomóc go dodatkowymi zabiegami „od zewnątrz”. Jak pozbyć się niechcianych boczków? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Kriolipoliza i lipoliza iniekcyjna

Są to nieinwazyjne metody na redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej znajdującej się w okolicy brzucha i boczków. Zarówno kriolipoliza, jak i lipoliza iniekcyjna prowadzą do uszkodzenia komórek tłuszczowych, w efekcie czego usuwane są one z organizmu. Ich celem jest pozbycie się miejscowych złogów tłuszczowych, dzięki czemu sylwetka staje się szczuplejsza.

Działanie kriolipolizy opiera się na zjawisku fizycznym, jakim jest odpowiednio długie schładzanie komórek tłuszczowych przy użyciu odpowiedniego sprzętu do niskiej temperatury (ok. 10 st. C), co powoduje apoptozę, czyli śmierć tych komórek. Obumarłe w ten sposób komórki są wydalane z organizmu dzięki naturalnym procesom metabolicznym.

Lipoliza iniekcyjna to metoda redukowania boczków poprzez wprowadzenie do tkanki tłuszczowej odpowiedniej substancji chemicznej za pomocą igły. Substancja powoduje, że ulegają one rozpuszczeniu i mogą być wydalone z organizmu w procesie przemiany materii.

Endermomasaż Velashape

Jest to kolejny sposób na pozbycie się niechcianych boczków. Endermomasaż wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia wyposażonego w elektrycznie sterowane rolki, które umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. To daje możliwość modelowania sylwetki poprzez przeprowadzenie masażu limfatycznego, oczyszczającego organizm z toksyn i pozbywającego się z ciała obrzęków. Endermomasaż to zabieg odprężający ciało, jednocześnie wpływający na poprawę metabolizmu i łatwiejsze odchudzanie.

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii wykonywany jest przy wykorzystaniu dwutlenku węgla. Wprowadza się go pod skórę, by rozchodzący się w tkankach gaz rozszerzał naczynia krwionośne i przyczyniał się tym samym do ich lepszego odżywienia. Dwutlenek węgla wprowadzony pod skórę powoduje także lipolizę, czyli rozpad tłuszczu. Stosując karboksyterapię uzyskujemy więc nie tylko redukcję boczków, ale także poprawę wyglądu skóry, która prawidłowo dotleniona staje się jędrniejsza i delikatniejsza.

Należy pamiętać, że stosowanie samych zabiegów przyniesie nietrwały efekt, dlatego ważne jest stosowanie odpowiedniej diety oraz ćwiczeń fizycznych. Dla tych, którzy chcą uzyskać maksymalnie dobry efekt, polecamy łączenie różnych zabiegów i wykonywanie ich systematycznie.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

pon – pt: 10:00 – 20:00


sobota: 09:00 – 15:00
(otwarte po wcześniejszym zapisie)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI