Karty podarunkowe

Karty Podarunkowe

Karty Podarunkowe N-symbiosis Med, do wykorzystania na zabiegi w naszej klinice. Dzięki nim oszczędzą Państwo czas i zawsze trafią w gust i potrzeby obdarowanej osoby. Budżet ustalany jest indywidualnie.

Możliwy jest też zakup Bonu Podarunokwego na konkretny zabieg czy serię zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej lub Kosmetologii.

Karta Podarunkowa/ Bon Prezentowy/ Voucher – to idealny pomysł na prezent dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku.

To także świetny prezent dla pracowników firm – wystawiamy faktury 😉

Dzięki Bonom Podarunkowym N-Symbiosis mamy z głowy problem wyboru prezentu na Boże Narodzenie, Święta Wielkanocne, imieniny oraz urodziny. Kłopotliwy bywa wybór niespodzianki na Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka… Szczególne okazje to również Walentynki i rocznice ślubu. Każdy pretekst jest idealny aby docenić czy uszczęśliwić bliskich

Jak zrealizować nasz Bon Podarunkowy?

Aby zrealizować otrzymany Bon Podarunkowy N-Symbiosis wystarczy zadzwonić do nas i umówić się na wizytę lub zarezerwować wizytę online. Przy rezerwacji prosimy o zaznaczenie, że usuługa będzie realizowana w ramach Bonu Podarunkowego.

Otrzymany Bon Podarunkowy koniecznie trzeba wziąć ze sobą na umówioną wizytę aby móc go wykorzystać!

Karty Polecające

Dzięki Karcie Polecającej – za skuteczne polecenie otrzymają Państwo każdorazowo rabat w w wysokości 20% na usługi kliniki. 20% rabatu na usługi z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii otrzyma również osoba Polecona!
tagi: Karty podarunkowe, bony podarunkowe, karty prezentowe, bony prezentowe na zabiegi, karty podarunkowe na zabiegi, elegancki prezent, prezenty świąteczne, prezent na gwiazdkę, prezent na walentynki, prezent na imieniny, prezent na dzień Mamy, prezent na dzień Babci.

Masz pytania?

Skontaktuj się z profesjonalistami N-Symbiosis MED.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

pon – pt: 10:00 – 20:00


sobota: 09:00 – 15:00
(otwarte po wcześniejszym zapisie)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI