Masaże

Celem i filozofią masaży w naszym gabinecie jest sprawienie by osoby korzystające czuły się w pełni komfortowo ,a relaksująca atmosfera skoncentrowała Państwa uwagę na swoim dobrym samopoczuciu i pozwoliła zapomnieć o stresie jak też trudach dnia powszedniego….

Masaż

Masaż Leczniczy

Masaż polecany przy bólach pleców i kręgosłupa, rozluźnia spięte mięśnie, relaksuje. Masaż ten reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność mięśni, poprawia krążenie i pracę układu oddechowego.

Masaż Relaksacyjny

Przywraca równowagę, regeneruje umysł i ciało. Olejki esencjonalne nawilżają ciało pozostawiając je niewiarygodnie miękkie i gładkie. Zabieg zapewnia promienny młodzieńczy wygląd przy jednoczesnym ukojeniu ciała i umysłu.

Masaż Świecami

Rozluźnia Twoje spięte mięśnie i przynosi miłe doznania zmysłom. Specjalne świece wykonane z naturalnego wosku rozgrzewamy już przed masażem, by płynne oleje dały Ci odczuć przyjemność ze styczności Twojej skóry z ciepłym, aromatycznym olejkiem. Mieszanki wosków i olejków eterycznych pozostawiają Twoje ciało delikatne i jedwabiste w dotyku, a cudowny aromat świec na długo przynosi wspomnienie masażu. Świece są wykonane wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne dla Twojej skóry i pozostawiają na niej delikatną warstwę ochronną. Dzięki płynnym, łagodnym ruchom masażysty cały Twój organizm odpręża się.

Cennik

Już od 80 zł
  • Masaż relaksacyjny 30 min - 80 zł
  • Masaż relaksacyjny 60 min - 150 zł
  • Masaż leczniczy 60 min - 150 zł
  • Masaż ze świecą 60 min - 170 zł

Masz pytania?

Skontaktuj się z profesjonalistami N-Symbiosis MED.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

pon – pt: 10:00 – 20:00


sobota: 09:00 – 15:00
(otwarte po wcześniejszym zapisie)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI