Promocje

Sunekos 1200 to innowacyjny biorewitalizujący roztwór do iniekcji zawierające kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej i specyficzną mieszankę aminokwasów, które sprzyjają lokalnej produkcji nowego Kolagenu poprzez migracje chemotaksji fibroplastów do obszarów poddanych iniekcji.
Sunekos wyróżnia się wielu kierunkowym działaniem. Terapia zapewnia nam nawilżenie głębokich jak i powierzchniowych warstw skóry,bardzo naturalnie działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy.

CENA W LISTOPADZIE:

Sunekos 1200 i Sunekos 200 -15% od ceny regularnej

TYLKO 28-31 PAŹDZIERNIKA 2019 WSZYSTKIE USŁUGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ -30%! PRZY ZAKUPIE SERII ZABIEGÓW POMIĘDZY 28 A 31 PAŹDZIERNIKA 2019 PŁACICIE ZA 2 ZABIEGI A 3 DOSTAJECIE GRATIS! *oferta promocyjna -30% dotyczy TYLKO cen regularnych *oferta promocyjna dotycząca serii zabiegów, obowiązuje przy zakupie 2 zabiegów w regularnej cenie *nie ma możliwości realizacji promocji kartami podarunkowymi *nie ma możliwości wykupienia zabiegu w cenie promocyjnej i wykorzystaniu go po 31.10
TOX PEEL Program to innowacyjny zabieg silnie liftingujący i peeling w jednym, będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej, laserów czy mezoterapii. Działa na wszystkie aspekty starzejącej się skóry jak zwiotczenie, utrata blasku czy przebarwienia.
Stworzony na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulegając rozpadowi na jego powierzchni. Unikalne połączenie kwasów AHA z peptydami i czynnikami wzrostu mocno stymuluje skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołuje podrażnień ani widocznego złuszczania czy stanu zapalnego.
Peeling zawiera silnie liftingujący i ujędrniający kompleks V-TOX , który zawiera argirelinę blokującą sygnały nerwowe do mięśni, a tym samym rozluźnia napięcia mięśniowe w skórze. Czynniki wzrostu naskórka EGF i FGH, Niacynamid, 30% kompleks kwasów AHA i ekstrakt oleju słonecznikowego działają stumulująco na komórki na różnych poziomach skóry, dzięki czemu dają natychmiastowy efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych.
Tox Peel jest zabiegiem całorocznym. Doskonałym także dla cery naczyniowej i na wrażliwe okolice oczu. Jest bezbolesny, nie powoduje dyskomfortu. W trzeciej dobie może nastąpić delikatne drobnopłatkowe złuszczenie.

CENA W LISTOPADZIE:

Twarz+szyja 250 zł zamiast 300 zł

Twarz +szyja+ dekolt 300 zł zamiast 350 zł

HYDRODERMABRAZJA czyli inaczej mikrodermabrazja wodna to dwufazowy zabieg kosmetyczny. Pierwsza faza to złuszczanie, natomiast druga – nawilżanie naskórka. Jest to świetny sposób na zmniejszenie zmarszczek oraz widoczne odmłodzenie skóry twarzy.
DERMA PEN+OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE- odmładzanie poprzez nakłuwanie. Bardzo wysoka skuteczność zabiegu. Zabieg wykorzystuje naturalną zdolność regeneracji skóry. Podczas zabiegu wprowadzamy osocze bogato płytkowe w głąb skóry. Zabieg polecamy dla osób, których klasyczna metoda podawania osocza jest zbyt bolesna. Idealny zabieg na blizny potrądzikowe, rozszerzone pory.

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM w znakomitej cenie!

PROFHILO

Jakie efekty możemy uzyskać po liftingu PROFHILO ?

Jak zachowuje się PROFHILO w skórze ?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO działa i jak milion sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Przebieg zabiegu:

Preparat PROFHILO podajemy w pięć wolumetrycznych punktów na twarzy, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM w znakomitej cenie!

Masz pytania?

Skontaktuj się z profesjonalistami N-Symbiosis MED.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

pon – pt: 10:00 – 20:00


sobota: 09:00 – 15:00
(otwarte po wcześniejszym zapisie)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI